Porady osobiste w punktach na terenie Powiatu Głogowskiego

24 czerwca 2020

Od dnia 1 czerwca 2020 r. wznowione zostały porady osobiste w punktach na terenie Powiatu Głogowskiego, które są prowadzone z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z koronawirusem wywołującym chorobę  COVID-19.

ZASADY DOT KORZYSTANIA Z PORAD OSOBISTYCH W PUNKTACH NPP/NPO:

 1. Porady są świadczone osobiście przez Wykonawców w 4 punktach zlokalizowanych na terenie Powiatu Głogowskiego (dwa punkty w Starostwie Powiatowym w Głogowie, punkt w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie ul. Folwarczna 7 i punkt w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Kotli ul. Krzycka 2.
 2. Obowiązkowa jest rejestracja na wizytę na konkretną godzinę:
  numer telefonu do rejestracji: 76 7282-854 lub na adres poczty elektronicznej: [email protected]
  Dokonując zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej należy podać: imię i nazwisko osoby uprawnionej oraz informację nt. punktu do którego należy zarejestrować osobę uprawnioną na poradę, można wskazać też dogodny termin porady tj. dzień tygodnia oraz przedział czasowy.
 3. W dniu wizyty w punkcie obowiązkowe jest posiadanie przez osobę korzystającą z porad maseczki ochronnej oraz dostosowanie się do zasad panujących w danym budynku
  w którym zlokalizowany jest punkt tj. dezynfekcja rąk, poddanie się pomiarowi temperatury ciała.
 4. Należy przychodzić na umówioną godzinę, w celu uniknięcia gromadzenia się przed budynkiem, przed wyznaczoną godziną wizyty.
 5. W przypadku pilnej potrzeby uzyskania porady prawnej przez osobę będąca w grupie ryzyka zarażeniem się koronawirusem istnieje możliwość udzielenia porady telefonicznie. W tym celu należy się kontaktować na numer telefonu rejestracji wskazany w pkt. 2

Ważna informacja dla osób uprawnionych: Aktualnie udzielane są porady prawne dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniających innych osób w ciągu ostatniego roku.

Link do komunikatu na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości:
https://darmowapomocprawna.ms.gov.pl/pl/aktualnosci/news,14914,komunikat-w-zwiazku-ze-zmiana-przepisow-ustawy-o.html

Klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-RODO

Kontakt

logo

Dane kontaktowe

Adres: Brzozowa 3, 67-210 Serby
NIP: 6932186940
REGON: 386320398

Godziny pracy

Pon
7:30 - 15:30

Wt
7:30 - 15:30

Śr
7:00 - 17:00

Czw
7:30 - 15:30

Pt
7:30 - 13:30